четвер, 9 лютого 2012 р.


                         Що може Picasa?                                       Тисячі, десятки тисяч фотографій «валяються» в різних папках на комп'ютері. Вони такі цікаві, такі ностальгічні. Раз у раз хочеться згадати то одну подорож, то інше, друзів, улюблені місця ... А все це в малоразлічімих папках. Що ж робити? Можна закачати з сайту Google програму під назвою Picasa.   
                                                                                          Організація
Папки та колекції
Головною перевагою Picasa є організація тисяч і тисяч фотографій. Є декілька «шарів» організації. Найпростіший - папка. Це дублювання папки на диску. При цьому папка отримує необхідні описові атрибути, наприклад, місце зйомки, час. Завдяки останньому атрибуту папки розміщуються на екрані в певному порядку. Ті, хто добре ладить з цими папками, можуть вкладати їх один в одного, утворюючи складні ієрархії.
Можна використовувати й інший спосіб вкладення. Віртуальний. Називається він колекцією. Будь-яку папку можна вкласти в таку колекцію. Робиться це так само просто, як і будь-яка функція, парою кліків. Усі папки, зібрані в колекцію, на екрані так і групуються разом, незалежно від того, в яких папках реально перебувають. А сам вид відображення можна вибирати: по папках і колекцій або по вкладених папок.
Сервіс Picasa постійно оновлюється, удосконалюється і поповнюється новими функціями. Будемо сподіватися, що вони будуть нас радувати, як і раніше.

Немає коментарів:

Дописати коментар